Biz Kimiz?

Temizlik, hijyen ve gıda ürünleri satın alırken, ürününü tercih ettiğimiz üretici ve markalar konusunda emin olmak isteriz. Yılların verdiği tecrübeyle temizlik ürünleri ve gıda malzemeleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Elit Ailesi olarak müşterilerimizi temizlik, hijyen ve gıda konusunda bilgilendirmek ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz için portföyümüzde bulunan ürünlerimizi sizlere sunmaktan mutluyuz.

Üretim, pazarlama ve satış sonrası teknik hizmet veren Elit Ailesi; mevcut ve ileriye dönük talepleri karşılamak için sürekli daha iyiye doğru gelişim ve değişim içinde olmayı ve artan kapasitesine karşın hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi kendine ilke edinmiştir. Urun kalitesini kontrol edebilmek, araştırma ve geliştirme için her zaman yatırım yapmak, satış sonrası teknik hizmetin sürekliliğini sağlamak temel felsefemizdir.

Elit Ailesi; sıvı grubu ve tüm deterjan ürünleri, kağıt grubu, a´dan z´ye tüm temizlik ekipmanları, onlarca kalemden oluşan gıda maddesi ve yüzlerce kalemden oluşan oldukça geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Tüketicilerin her gecen gün artan talepleri, Elit markasına duyulan güvenin en önemli kanıtıdır. Elit Ailesi bu güveni sağlarken Elit markalı ürünlerle birlikte, temizlik ve gıda sektöründe özenle seçilmiş birçok profesyonel markayı uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmak için caba göstermektedir.

ISO 9001-2000 belgeli sıvı grubu üretim tesisleri ile daha da büyüyen Elit Ailesi; tüketicide büyük bir güven duygusu yaratmaktadır. Kaliteli ve hesaplı ürünleri, tüketici memnuniyetine yönelik çalışmaları, sektöründe meydana gelen değişiklikleri kısa bünyesine aktarabilme kabiliyeti ile sürekli öğrenen bir organizasyon olan Elit Ailesi, her zaman kalitenin yanındadır.